Profil společnosti

DALUS-Tichelmann s.r.o.

Společnost DALUS-Tichelmann s.r.o. Vám nabízí sortiment zboží a služeb z oblasti balení, zajištění nákladu v dopravních prostředcích, kontejnerech, který vychází z naší specializace a praxe v uvedených oblastech.
 
Jednotlivé zboží a služby nabízíme zákazníkovi, jako komplexní nebo dílčí řešení konkrétních případů přepravního balení a ložení. Vedle tradičních a osvědčených obalů, obalových materiálů a technických prostředků pro přepravní balení nabízíme nové (předepnutá folie) představující novou kvalitu, jak z hlediska ochrany životního prostředí, tak využívání nových technologií a ceny. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka plně pokrývá potřeby zákazníků ze všech rozhodujících výrobních odvětví a současně vytváří předpoklady bezpečné přepravy zboží od odesilatele k příjemci.

dalus-foto

Současně naše firma nabízí speciální stretch folie,pvc folie, sítě a motouzy do zemědělství. Agrofolie blownského i castingového typu (tří vrstvé,pětivrstvé,sedmivrstvé).
 
Provádíme zušlechťovací proces v oblasti LLDPE (stretch) folií. Velké role (jumba) až 80kg stretch filmů se převíjí na role menšího průměru o váze 1,8 – 3,1kg. Současně vyrábí atypické řezané stretch folie o šiřce 100– 490mm pro strojní i ruční využití.