CastWrap AirShield ruční/strojní

CastWrap Airshield patří mezi náše nejnovější produkty, které nabízíme jako jediná firma na trhu v oblasti ručních průtažných fólií. Fólie je vyrobena z unikátního materiálu, který zajišťuje vysokou odolnost a celkové ekonomické zhodnocení při správném použití až o 30%. 

Typ Airshield je vhodný pro balení široké škály produktů s docílením jednoduché manipulace ultratenkého filmu a výrazného snížení ekonomické náročnosti balení oproti standardní průtažné fólii.

  • Super tenký film má vynikající vlastnosti a vytváří super „tenký“ kalibrový film. Každá vrstva je navržena tak, aby se dosáhl super tenký, ale zároveň odolný paletový obal. Proto mohou být náklady na balení také výrazně sníženy, aniž byste potřebovali více filmu.
  • Už žádné nestandardně zabalené palety, omezte nepotřebné zboží - pomocí unikátní technologie můžete dosáhnout optimální dostředné síly, aby byla zásilka v bezpečí. Jeho odolnost proti průrazu zajišťuje dostatečnou sílu proti propíchnutí, kde případná perforace na fólii nepovede k dalšímu roztržení. Výrazně tak zamezíte nedostatečné fixaci a poškození zboží během přepravy.
  • Výrazné snížení spotřeby obalů a zajištění vysoké udržitelnosti - CastWrap Airshield film je předepnut o více než 300%, což znamená, že se z jednoho metru změní na čtyři metry, a spolu se svou tloušťkou výrazně sníží potřebný materiál na balení.
Parametry pro ruční provedení:

380 - 430mm

Šíře

< 6 µm

Tloušťka

transparentní

Barva

38mm/50mm

Dutinka

Parametry pro strojní provedení:

380 - 430mm

Šíře

< 6 µm

Tloušťka

transparentní

Barva

76mm

Dutinka