Obalové procesy

Hledáme konkrétní řešení pro každého zákazníka se svými jedinečnými potřebami
Ať už Vaše firma potřebuje cokoliv, budeme s vámi spolupracovat na nalezení a nastavení dokonalého řešení balení a sledování jeho úspěchu. Individuální přístup k potřebám zákazníka a zároveň technologické vybavení nám umožňuje navrhnout "řešení na míru".
Kontaktujte nás
Pomůžeme při nastavování postupů při balení
Naším cílem je přispět ke snížení nákladů a spotřeby na obalové materiály, míru poškození produktů, nákladů na pracovní sílu a k nastavení udržitelných procesů s ohledem na životní prostředí.
Kontaktujte nás
Navrhneme optimální stav obalových materiálů a procesů ve Vaší firmě
Nastavíme a vypočítáme ekonomickou udržitelnost Vašich balících procesů a pomůžeme Vám při testování pevnosti obalových materiálů.
Kontaktujte nás
Previous
Next

Provedeme Vás následujícím procesem

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Návštěva

Abychom mohli plně porozumět Vašim požadavkům na balení, náš konzultant Vás navštíví. Podíváme se na vaše současné procesy balení a povíme si o výzvách, kterým čelíte.

Posoudíme kvalitu strojů a výrobků, které používáte, vaše náklady, to, co pro vás funguje a co lze zlepšit.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Hledání řešení

Připravíme návrh o našich zjištěních a doporučíme, jak můžete zlepšit své procesy a obalový materiál, který používáte, jak ušetřit peníze, zvýšit efektivitu a snížit plýtvání a škody.

Náš tým pro vás najde, vyzkouší a otestuje řešení na míru.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Realizace

Po vzájemném nastavení Vašich cílů, které zahrnuje nastínění prvků, které chcete zachovat, zahájení nových iniciativ a zastaralých procesů, které chcete odstranit, Vám pomůžeme implementovat navrhovaná obalová řešení.

Jakmile budou vaše nová řešení balení zavedena, stále Vám budeme k dispozici k nacházení řešení pro neustále zlepšování.

S čím Vám můžeme pomoci